Správce Vaší nemovitosti


O nás

 

     Firma REALTOM s.r.o. je ryze českou společností a vstoupila na trh s realitami v červnu 1995, zpočátku jako běžná realitní kancelář. V červnu 1996 došlo ke změně managementu a společnost začala poskytovat služby související s vedením správy nemovitostí. Nyní spravujeme celkem 19 bytových domů (osm domů v Praze 10, sedm v Praze 2, dva v Praze 3 a dva v Praze 7).

    V současnosti se zabýváme výhradně vedením správy objektů pro společenství vlastníků. Dvoučlenný management firmy přímo řídí činnost tří pracovníků a na základě dlouhodobých smluvních vztahů úzce spolupracuje s dalšími odborníky (právník, daňový poradce, havarijní služby, apod.). Pro svoji práci využíváme kancelář v Praze 2, vzdálenou dvě minuty chůze od stanice metra Náměstí Míru.

    Veškerá agenda správy nemovitosti je zpracována na PC v programu kompatibilním s většinou používaných programů pro vedení správy nemovitostí, který umožňuje průběžné sledování všech údajů podstatných pro provoz domu.

    Management společnosti má zkušenosti s přechodem od "živelné" správy domu k organizovanému vedení správy u domů s byty v osobním vlastnictví. Společnost se zaměřuje na individuální vedení správy domů (ne na plošnou správu sídlištních celků) s osobním přístupem ke každému majiteli (spolumajiteli).